08.10.2019 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято в храмі преподобного Сергія, ігумена Радонезького.

Радуйся, отдавый послушние Богу Отцу, Емуже Сын послушлив бе даже до смерти крестныя.
Радуйся, нищету твою Богу Сыну обнищавшему нас ради, в плоти твоей явивый смиренно.
Радуйся, чистоту свою Святому Духу, в чистых сердцах живущему, сохранивый нетленно…
(Акафист прп. Сергию Радонежскому)

prp.Sergiya_Radonezkogo007В день пам’яті ігумена всієї Русі – преподобного Сергія, ігумена Радонезького, чудотворця (1392), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до храму преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу, що на селищі Первомайка Саксаганського району, з нагоди престольного свята, а також 20-ої річниці від дня заснування храму та Дня Ангела його настоятеля протоієрея Сергія Сергєєва.

Вранці святкового дня вихованці недільної школи, що діє при храмі, з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали свого Архіпастиря.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу протоієрей Сергій Сергєєв та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням молився нині тезоіменитий секретар Криворізької міської ради Сергій Васильович Маляренко.

На Малому Вході Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагороди настоятеля храму преподобного Сергія, ігумена Радонезького протоієрея Сергія Сергєєва, правом служіння Божественної Літургії з відкритими Царськими вратами до «Отче наш».

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на святій українській землі.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, очолив хресну ходу та звершив молебень преподобному Сергію Радонезькому, чудотворцю.

По завершенні богослужіння, криворізький Архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді. За багаторічні старанні труди Митрополит Єфрем нагородив Гребенюк Світлану Вікторівну – викладача і керівника дитячого хору «AXIOS», що діє при храмі преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу, медаллю Криворізької єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, єпископів Криворізьких. Також, Архіпастир сердечно привітав всіх присутніх із престольним святом, а настоятеля храму протоієрея Сергія Сергєєва ще й з Днем Ангела.

В свою чергу отець-настоятель подякував Митрополиту Єфрему за радість спільної молитви та попросив його святительського благословіння на подальші труди на ниві Христовій.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею