08.10.2019 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в VIІ-му літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів-інтернаціоналістів «Віват»

Festyval_Vivat001В свято преподобного Сергія Радонезького на малій сцені КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка», за ініціативи виконкому Центрально–Міської районної у місті ради, відбувся гала-концерт VIІ-го літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів-інтернаціоналістів «Віват».

Мета фестивалю:

- військово-патріотичне виховання молоді;

- вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів, мужності та героїзму під час виконання військового обов’язку;

- привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, солдатських та офіцерських вдів, матерів;

- підтримка творчо обдарованої молоді;

- виявлення нових імен талановитих виконавців, молодих поетів, композиторів;

- духовне збагачення особистості;

- заохочення молоді до активного проведення дозвілля.

Festyval_Vivat002З благословенню Митрополита Криворізького та Нікопольського Єфрема, на фестивалі «Віват» був присутній благочинний Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко.

В своєму слові до присутніх батюшка зазначив: «Любов – це жертва. Як і віра, що без справ є мертвою, любов без діл нічого не значить. Так само і патріотизм має проявлятись не в словах та лозунгах, а в конкретних діях, адже патріотом є не той, хто гарно розмовляє, а той, хто не кидає сміття на дорогу.

Принцип диявола – розділяй та володарюй. Господь же закликає нас до єдності, до миру в країні та миру в родині. Я бажаю всім нам, щоб закінчилась війна та наступив довгоочікуваний мир. Я також служив в армії, тримав зброю в руках та захищав Вітчизну. Я і зараз продовжую бути воїном. Священик теж воїн, але воїн Христовий. Тепер я борюсь за душі, намагаюсь повернути їх до нормального життя та дати надію на майбутнє».


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь