13.10.2019 смт. Вишеневе, П’ятихатський район. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди 20-річчя від дня заснування храму на честь святителя Василія Великого.

Hram_svt.Vasyliya_Velykogo009В Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з відвідав з архіпастирським візитом храм святителя Василія Великого в смт. Вишневе П’ятихатського району, де очолив очолив Божественну Літургію з нагоди 20-річчя від дня заснування храму.

Високопреосвященнішого владику з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали наймолодші парафіяни Свято-Василівського храму – учні недільної школи.

За Божественною Літургією Архіпастирю співслужили благочинний П’ятихатського благочиння протоієрей Олександр Хілевич, настоятель храму святителя Василія Великого смт. Вишневе П’ятихатського району протоієрей Сергій Кожура та священики благочиння.

На Малому вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму Свято-Василівського храму смт. Вишневе П’ятихатського району протоієрея Сергія Кожуру медаллю Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія, єпископів Криворізьких, І ст.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання про настання миру на українській землі та за єдність Святого Православ’я.

Чисельні віряни цього дня приступили до Таїнства Святого Причастя від руки правлячого Архієрея.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання. Митрополит Єфрем подіякував настоятелю храму-ювеляра отцю Сергію за його старанні труди на ниві Христовій. Архіпастир відзначив благословенними Архієрейськими Грамотами помічників отця-настоятеля.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею