14.10.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння з нагоди престольного свята в Свято-Покровському жіночому монастирі.

Pokrovskiy_zhinochiy_monastyr007В понеділок неділю 18-тої після П’ятидесятниці, день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс традиційний архіпастирський візит у жіночий Свято-Покровський монастир Кривого Рогу.

Священноархімандрита обителі хлібом-сіллю та квітами зустрічали при вході до величного Свято-Покровського собору настоятелька монастиря ігуменя Анастасія (Алфімова) з сестрами, а вихованці недільної школи заспівали гостям свята піснеспіви в похвалу Пресвятої Богородиці.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірики Свято-Покровського жіночого монастиря та гості обителі в священному сані.

На Малому вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем нагородив наперсним хрестом клірика Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг ієромонаха Никодима (Ревка).

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на святій українській землі.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень та хресний хід навколо собору, після чого Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву до Пресвятої Богородиці і окропив богомольців святою водою.

Насамкінець, Архіпастир сердечно привітав всіх присутніх із престольним святом Покрову Пресвятої Владичиці і надав усім своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею