26.10.2019 р., м. Кривий Ріг. Святкове богослужіння в храмі Іверської ікони Божої Матері.

iverckuj_obraz_011В суботу 19-ї Неділі після П’ятидесятниці Свята Церква вшановує Іверський  образ Божої Матері. Саме в цей день Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі – імениннику.

Перед початком  богослужіння, правлячого Архієрея зустрічали вихованці недільної школи які своїми  піснеспівами прославили Божу Матір.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Віктор Симонюк,  благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та духовенство єпархії.

Під час богослужіння на сугубій єктенії  були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященнійший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на українській землі.

На запричастному вірші з повчальною проповіддю на тему свята, до всіх присутніх,  звернувся настоятель храму ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих», протоієрей Анатолій Бондарь.

Після здійснення Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму та пам’ятної Великої дзвіниці на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, в якому взяли участь духовенство, парафіяни та гості храму.

На сам кінець Митрополит Єфрем привітав протоієрея Віктора та прихожан з престольним святом, подякував отцю настоятелю за його труди й побажав допомоги Божої в пастирському служінні. В свою чергу отець Віктор сердечно подякував Архіпастирю за молитви та духовну підтримку.

Дивитись галерею