24.10.2019 р., м. Нікополь. В храмі преподобного Іоанна Дамаскіна освятили новий купол і накупольний хрест.

Vstanovlennia_kupolu_y_hrestaДень пам’яті святих мучениць Зінаіди та Філоніли у м. Нікополі був сповнений особливою духовною радістю, адже ще один Дім Божий прикрасився куполом та сяючим на сонці хрестом. Сталася ця знаменна подія в храмі святого преподобного Іоанна Дамаскіна. І купол, і хрест були придбанні громадою на пожертвування прихожан.

На запрошення настоятеля храму ієрея Михаїла Гончарова чин освячення очолив благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак.

По закінченні богослужіння купол і хрест були окроплені святою водою, після чого вони були встановленні на храмі.

Настоятель храму ієрей Михаїл подякував всім, без кого сьогоднішня подія не була б можливою.