28.10.19 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення міста.

deniy_prumurennia00428 жовтня в день визволення України від фашистських загарбників, у Кривому Розі в сквері біля храму Святителя Миколая в Центрально – міському районі, проходили урочисті заходи з нагоди відзначення 75-ї річниці виволення міста.

Серед присутніх знаходились голова Центрально-Міської районної у місті ради – Сергій Володимирович Нєженцев, ветерани, шкільна а студентська молодь, жителі району.

В ході святкування, вже традиційним стало запалення вічного вогню від церковної лампади Свято – Миколаївського храму. Під колокольний звін настоятель храму – протоієрей Димитрій Салатюк запалив вічний вогонь памяті.