29.10.2019 р., м. Кривий Ріг. Відбулось засідання єпархіальної ради Криворізької єпархії.

Eparhialna_rada29 жовтня поточного року в Малому залі засідань Управління Криворізької єпархії відбулось засідання єпархіальної ради під головуванням Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

У зборах прийняли участь: секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), а також благочинні та помічники благочинних Криворізької єпархії УПЦ.

На повістці денній були розглянуті питання загальноцерковного та парафіяльного життя Криворізької єпархії.

На засіданні єпархіальної ради було прийняте рішення призначити новим благочинним Томаківського благочиння протоієрея Василія Турчака, настоятеля Спасо-Преображенського храму м. Марганець. Помічником благочинного призначений настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей В’ячеслав Єрмохін.