03.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молився перед чудотворною Піщанською іконою Божої Матері в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia006В неділю 20-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Іларіона Великого (371-372), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

За Божественною  Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору та клірик Ізюмської єпархії ієромонах Арсеній.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень перед чудотворною Піщанською іконою Божої Матері, котра, з благословення Митрополита Ізюмського та Куп’янського Єлисея, нині звершує хресну ходу по території України. Наразі святиня перебуває в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею