07.11.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії з особистим ювілеєм.

Yuviley_otcya_Georgiya_Lemish009В день пам’яті праведної Тавіфи (І) Митрополит Єфрем прибув розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою в храмі на честь святих рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени міста Кривого Рогу (район трамвайного парку). Цього дня свій 50-річний ювілей відзначив протоієрей Георгій Леміш, настоятель храму, котрий гостинно прийняв правлячого Архієрея.

Перед початком богослужіння з хлібом-сіллю та букетами квітів урочисто зустрічали свого Архіпастиря вихованці недільної школи.

Разом з правлячим Архієреєм за Божественною Літургією молилися настоятель храму рівноапостольних Константина та Єлени м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Леміш та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході Митрополит Єфрем нагородив медаллю Криворізької єпархії святителів Криворізьких Онуфрія і Порфирія І ступеню настоятеля храму рівноапп. Константина та Єлени протоієрея Георгія Леміша.

На сугубій єктенії Архіпастир біля Святого Престолу підніс умиленну молитву про припинення ворожнечі та кровопролиття на землі України, а також за єдність Святого Православ’я.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень.

По закінченні богослужіння, Архіпастир звернувся до парафіян зі словом повчальної проповіді та привітав отця-настоятеля з ювілейною датою, побажавши йому Божого благословіння у подальшому пастирському служінні.

За багаторічну старанну працю на благо мешканців Кривого Рогу отець Георгій Леміш удостоївся високої нагороди – нагрудного знаку «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня.

Священик подякував Митрополиту Єфрему за радість спільної молитви та за високі нагороди.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею