09.11.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Богослужіння в Свято-Миколаївському храмі.

prepodobnoho_nestora_litopystsya003В день пам’яті преподобних  Нестора Літописця (1114), Нестора Некнижного(XIV) Печерських та мученика Нестора Солунського(306),  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, на запрошення настоятеля  Свято-Миколаївського храму,  протоієрея Димитрія  Салатюка, наніс архіпастирський візит до храму Святого Миколая, що розташований в Центрально-Міському р-ні  м. Кривого Рогу.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили: секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба),  благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Димитрій  Салатюк, та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Під час богослужіння духовенство та миряни молилися про мир в нашій Батьківщині та за єдність Святого Православ’я.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства звершив молебень, по закінченні котрого звернувся до всіх присутніх зі словами повчальної проповіді.

prepodobnoho_nestora_litopystsya006Після  цього було звершено заупокійну літію  по в Бозі cпочилої послушниці Ази Михайлівни Ковтун, колишнього бухгалтера Криворізького Єпархіального Управління, що відійшла у вічність рівно 40 днів тому.

На сам кінець Владика  Єфрем звернувся  з вітальнім словом до отця Димитрія з нагоди дня пам’яті Димитрія Солунського(306),  якого на передодні молитовно вшановувала Свята Православна Церква, та який є небесним покровителем отця настоятеля.

Також цей день став пам’ятним для Свято-Миколаївської парафії тим що, правлячім Архієрейом було торжественно відкрито та освячено нову просфорню, яка знаходиться  в Духовно-Просвітительському Центрі що при  храмі Святого Миколая.

Дивитись галерею