10.11.19, м. Кривий Ріг. Архієрей очолив Божественну літургію у храмі на честь Велекомучениці Параскеви.

velykomuchenytsi_paraskevy00210 листопада Православна Церква вшановує пам’ять Великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця (ІІІ). Цього дня Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну літургію у храмі святої Параскеви, що знаходиться у крайній північній частині міста Кривого Рогу – на мікрорайоні Даманському.

Перед початком богослужіння правлячого Архієрея тепло зустрічали вихованці недільної школи.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили: намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святої Великомучениці Єкатерини протоієрей Сергій Овечкін, настоятель храму Великомучениці Параскави протоієрей Ростислав Гамзяк  та сонм духовенства єпархії.

velykomuchenytsi_paraskevy003Знаменна духовна подія щороку збирає багато прихожан і гостей для спільної молитви, до неї цього дня долучився і голова Тернівської районної у місті ради Віталій Михайлович Солод.

На сугубій єктенії Архіпастир біля Святого Престолу підніс умиленну молитву про припинення ворожнечі та кровопролиття на землі України, а також за єдність Святого Православ’я.

Після читання Єванглія Владика звернувся до народу Божого з повчальним словом про святість на прикладі житія Великомучениці Параскеви.

Після завершення богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх на храмовому святі з привітальним словом, подякувавши священству за участь у Божественній літургії і всім – за спільну молитву та любов до Божого Дому. Також Архієрей тепло подякував настоятелю храму протоієрею Ростиславу Гомзяку за старанні труди у ввіреній йому парафії.

Дивитись галерею