17.11.2019 р., с. Степове, Широківський р-н. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі на честь Святителя Луки Кримського.

selo_zelene004 (2)В неділю 22-гу після П’ятидесятниці Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, на запрошення настоятеля храму ієрея Ярослава Козіна, звершив богослужіння в  храмі на честь святителя Луки Кримського с. Степове Широківського району.

Перед початком богослужіння з хлібом-сіллю та букетами квітів свого Архіпастиря урочисто зустрічали парафіяни, що беруть активну участь у відроджені й благоустрої  храму та фольклорний ансамбль Степівського Будинку культури «Калина» .

За Божественною  Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили: благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак, настоятель храму рівноапостольної Марії Магдалини с. Благодатне протоієрей Олександр Шелковий та священнослужителі Широківського благочіння.

selo_zelene015На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за старанні труди в  служінні Церкві Божій та з нагоди 30-ти річного ювілею від дня народження нагородив настоятеля храму ієрея Ярослава Козіна правом носіння золотого наперсного хреста.

Під час богослужіння духовенство та миряни молились за мир в нашій Батьківщині та за єдність Святого Православ’я.

По завершенні Божественної Літургії, на території храму правлячий Архієрей у співслужінні духовенства освятив уклінний Хрест, споруджений з нагоди 90-то річного ювілею від дня заснування с. Степове (1929). Також було освячено головний накупольний Хрест храму.

Насамкінець Владика Єфрем звернувся до всіх присутніх богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав своє святительське благословіння.

Дивитись фотогалерею