❈☨АНОНС☨❈

Анонс богослужінь Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема

23 листопада, субота, апп. від 70-ти Ераста, Олімпа, Родіона, Сосипатра, Кварта і Тертія (І)

З нагоди дня поминання жертв Голодомору в Україні, Митрополит Єфрем звершить Божественну Літургію в храмі святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 08-00.

24 листопада, неділя, вмч. Мини (304)

Вранці недільного дня владика Єфрем звершить Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 08:45.

25 листопада, понеділок, свт. Іоанна Милостивого, патр. Александрійського (620)

З нагоди престольного свята, Митрополит Єфрем очолить Божественну Літургію в храмі на честь святителя Іоанна Милостивого с. Кам’яне Поле Криворізького району. Початок богослужіння о 08-30.

26 листопада, вівторок, свт. Іоанна Златоуста, архієп. Константинопольського (407)

Високопреосвященніший владика очолить урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі на честь святителя Іоанна Златоуста м. Покров. Початок Богослужіння 08-30.