21.11.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі.

khram_svyatoho_mykolaya004В четвер 23-ї неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті  Собору Архістратига Божого Михаїла та прочих небесних сил безплотних, Високопреосвященнійший Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі Святителя Божого Миколая міста Кривий Ріг.

У співслужінні настоятеля храму протоієрея Димитрія Салатюка, правлячим Архієреєм було піднесено перед престолом Божим сугубі прохання за мир на нашій Українській землі та за єдність Святого Православ’я.

Цього дня чисельні прихожани мали можливість причаститися Святих Христових Тіла і Крові які приподав Високопреосвященнійший Владика Єфрем.

По завершені божественної Літургію було звершено молебень після якого правлячий Архієрей звернувся до всіх присутніх з повчальним словом на тему служіння небесних – Ангельських  сил.

На сам кінець Владика Єфрем подякував всім присутнім за святі молитви, надав своє Архіпастирське благословіння та запросив до традиційного цілування Хреста.

Дивитись галерею