25.11.2019 р., с. Кам’яне Поле, Криворізький район. Митрополит Єфрем очолив богослужіння з нагоди престольного свята в храмі святителя Іоанна Милостивого.

Ioanna_Mylostyvogo004В день пам’яті святителя Іоанна Милостивого, патріарха Александрійського (620), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм на честь святителя Іоанна Милостивого, що знаходиться в с. Кам’яне Поле Криворізького району, де очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята.

Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної церковно-приходської школи, що діє при храмі.

Владиці Єфрему за Божественною Літургією співслужили благочинний Криворізького Північного Міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму святителя Іоанна Милостивого с. Кам’яне Поле ієрей Вадим Мусевич та чисельне духовенство.

На Малому вході, з нагоди 1400 ліття від дня прославлення святителя Іоанна Милосивого, патріарха Александрійського, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем нагородив настоятеля храму святителя Іоанна Милостивого с. Кам’яне Поле Криворізького району ієрея Вадима Мусевича камилавкою.

Особливо посиленою була молитва за встановлення миру на Україні та за єдність Святого Православ’я.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, наприкінці котрого Високопреосвященніший владика підніс молитву до святителя Іоанна Милостивого.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей побажав отцю настоятелю благодатної допомоги від Господа в подальшому служінні на користь ввіреної йому Богом пастви.

Архіпастир відзначив медалями Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія єпископів Криворізьких ІІ ст. голову Шевченківської селищної ради Гришину Світлану Володимирівну та Дригу Сергія Дмитровича – благодійника та помічника отця-настоятеля. Високопреосвященніший владика відзначив благословенною Архієрейською грамотою старосту храму святителя Іоанна Милостивого с. Кам’яне Поле Дригу Інну Петрівну.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав всім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.