24.11.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgiya002В неділю 23-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святого великомученика Мини (304), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкове богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

За Божественною  Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.