02.12.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитовно вшанував пам’ять священномученика Порфирія, єпископа Криворізького.

Porfyriya_Kryvorizkogo007В понеділок 25-тої неділі після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав з архіпастирським візитом храм священномученика Порфирія, єпископа Криворізького м. Кривий Ріг, де очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

На церковному подвір’ї Високопреосвященнішого владику з квітами зустрічали прихожани храму.

За Божественною Літургією Архіпастирю співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко та чисельне духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання про настання миру на українській землі та за єдність Святого Православ’я.

На заупокійній єктенії Архіпастир підніс до Господа молитву про вічний спокій душі нині тезоіменитої Ази Михайлівни Ковтун – колишнього бухгалтера Криворізького Єпархіального Управління.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив хресну ходу навколо храму, в закінчення котрої підніс молитву до священномученика Порфирія, єпископа Криворізького.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.