04.12.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Введенському храмі.

В день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав новозбудований Свято-Введенський храм, що розташувався на мікрорайоні 5-му Зарічному міста Кривого Рогу.

Правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили настоятель Свято-Введенського храму м. Кривий Ріг і благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак та запрошене духовенство.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир на українській землі.

По запричасному вірші із проповіддю про церковне виховання дітей до парафіян звернувся настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк.

Чисельні віруючі цього дня присутпили до  Сповіді та Причастя Святих Хритових Таїн.

По завершенні Божественної Літургії відбулось славлення Пресвятій Богородиці і Приснодіві Марії.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня з усього міста стеклися до святого храму, із словом архіпастирського повчання. Також, Владика подякував настоятелю Свято-Введенського храму м. Кривого Рогу протоієрею Георгію Базилевському за його старанне і ревне служіння.

Наостанок, настоятель храму подякував Архіпастирю за радість спільної молитви, а Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею