07.12.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове Богослужіння в храмі на честь Великомучениці Катерини.

khram_muchenytsi_kateryny014Вже традиційно, в день пам’яті  Святої Великомучениці Катерини, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав Свято – Катеринівську парафію яка знаходиться  на самій північній околиці міста житловому масиві Північного Гірничо-Збагачувального  Комбінату.

На святкове богослужіння до храму – іменинника  прибуло чи мало віруючих жителів житлового масиву Північного ГЗК та гостей з довколишніх міських й сільських храмів.

Біля входу в храм владику Єфрема хлібом – сіллю  зустрічали парафіяни, які ще пам’ятають, як в 1996 році в новоствореній Криворізькій єпархії, одним з перших був відкритий Свято – Катерининський  храм в невеликому пристосованому приміщенні.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму Мучениці Катерини протоієрей Сергій Овечкін та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

khram_muchenytsi_kateryny006Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на святій українській землі.

На запричастному вірші з повчальною проповіддю на тему життя та подвигу Святої Великомучениці Катерини, до всіх присутніх,  звернувся настоятель храму Іоанна Милостивого патріарха Олександрійського с. Камяне Поле ієрей Вадим Мусевич.

Велика кількість богомольців, серед яких були і численні іменинниці, мали можливість приступити в цей день до таїнств Сповіді та Святого Причастя.

Після закінчення Божественної літургії собором духовенства був здійснений святковий молебень, по завершенні якого Митрополит Єфрем звернувся до всіх  присутніх зі святительським словом та подякував за радість спільної молитви.

Також правлячий Архієрей виразив вдячність настоятелю храму протоієрею Сергію Овечкіну за старанні пастирські труди та побажав Божої допомоги в служіння на благо Церкви Христової.

В свою чергу отець Сергій сердечно подякував Архіпастирю за молитви та духовну підтримку.

Дивитись галерею