08.12.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgiya_v_Kafedralnomu_sobori009В неділю 25-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святого священномученика Климента, папи Римського (101), в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію.

Напередодні ввечері Архіпастир звершив всенічне бдіння в тому ж кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною  Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за єдність Святого Православ’я, також Архіпастир підніс до Бога сугубу молитву про успішну реалізацію миротворчого процесу та настання миру на сході України

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Також правлячий Архієрей виголосив Заяву Священного Синоду Української Православної Церкви, ухвалену на засіданні Синоду 06 грудня 2019 року.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.