13.12.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив дияконську хіротонію в храмі святого апостола Андрія Первозванного.

Andriya_Pershozvannogo014В день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного (бл.62) Митрополит Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм присвячений імені Первозванного Апостола Христова, що знаходиться в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу.

Біля храму правлячого Архієрея з хлібом-сіллю, букетами квітів та віршами зустрічали наймолодші парафіяни.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького Південного міського благочиння протоієрей Володимир Борак, настоятель Свято-Андріївського храму м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням молився ректор Донецького Юридичного Інституту Бесчасний Віктор Миколайович.

Цього дня особливість духовного торжества підсилилась дияконською хіротонією. За Божественною Літургією Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Диякона свого вірного помічника, іподиякона Артемія Назарука. Звершились слова Господа нашого Іісуса Христа «Не ви Мене вибрали, а Я вибрав вас і дав вам завдання постійно приносити плоди» (Ін. 15:16) і отець Артемій, завдяки своїй гарячій вірі та полум’яному прагненні служіння Богу та його Святій Церкві, прийняв на себе благодать .

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир на українській землі.

По запричастному вірші повчальне слово, у похвалу святого апостола Христова Андрія, промовив настоятель храму святої великомучениці Татіани м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондар.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, правлячий Архієрей у співслужінні духовенства звершив молебень, наприкінці котрого владика підніс умиленну молитву до святого апостола Андрія Первозванного.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня з усього міста стеклися до святого храму, зі словом архіпастирського повчання. Владика подякував настоятелю Свято-Андріївського храму ієрею Діонісію Риженко за його пастирські труди i служіння на благо ввіреної йому Богом пастви.

Наостанок, настоятель храму подякував Архіпастирю за радість спільної молитви, а правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.