23.12.2019 р., м. Кривий Ріг. Відбулись загальноєпархіальні збори духовенства.

Zbory001В понеділок 28-ї седмиці після П’ятидесятниці, в храмі святителя Миколая м. Кривого Рогу відбулися загальні збори духовенства Криворізької єпархії.

Єпархіальні збори розпочалися молитвою «Царю Небесний». Перед духовенством виступив Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На порядку денному були розглянуті проблеми, що постали перед Світовим Православ’ям та, вчасності, перед Українською Православною Церквою на сучасному етапі Її розвитку.

Правлячий Архієрей ознайомив присутніх з подіями, що відбулись в житті Криворізької єпархії УПЦ, з часу проведення попередніх загальноєпархіальних зборів.

Zbory002На підсумкові річні збори голови єпархіальних відділів підготували звіти про виконану за поточний рік роботу в різних сферах пастирського служіння.

Митрополит Єфрем ознайомив священнослужителів з проектом документу «Про світську трудову діяльність священнослужителів».

Традиційно, наприкінці зборів духовенства були обговорені питання внутрішнього життя єпархії.

В закінчення зборів правлячий Архієрей нагородив почесними грамотами за участь в благодійно-освітньому проекті Університет третього віку секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка та багатьох священників Кривого Рогу.

Насамкінець Високопреосященніший владика надав усім присутнім священнослужителям своє святительське благословіння на подальші труди на ниві Христовій.