20.12.2019 р., м. Кривий Ріг. Священики Молодіжного відділу Криворізької єпархії відвідали вихованців дитячого будинку-інтернату.

Svyaschennyky_vidvidaly_budynok-internatСвященики Молодіжного відділу Криворізької єпархії УПЦ, з нагоди свята святителя Миколая Чудотворця, відвідали Криворізький дитячий будинок-інтернат Дніпропетровської обласної ради.

Голова Молодіжного відділу Криворізької єпархії УПЦ, настоятель храму великомучениці Татіани протоієрей Антоній Бондар та настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило, звершили в дитячому будинку молебень до святителя Миколая, за котрим молились чимало особливих дітей. По закінченні молебню священнослужителі окропили малюків святою водою.

Священики розповіли присутнім про життя, подвиги та чисельні чудеса святого Миколая.

Насамкінець діти отримали від рук священнослужителів солодкі подарунки.