18.12.2019 р., м. Нікополь. Відкриття Різдвяної ялинки.

Zapalennia_vogniv_na_Rizdvianiy_yalynciДень пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця – одне з найулюбленіших та найочікуваніших зимових свят для дітей та дорослих. Напередодні цього дня в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Нікополь відбулось урочисте відкриття Різдвяної ялинки.

По закінченні Всенічного бдіння на храмовому подвір’ї було особливо людно. До присутніх зі словами привітання звернулись благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак та помічниця екс-депутата Верховної Ради Андрія Шипка.

До цього дня учні Недільної школи приготували виступ з піснями та віршами про святого Миколая, після чого на лісовій красуні – ялинці були запалені святкові вогні.

В закінчення свята дітлахи звершили святковий хоровод навколо ялинки, під час котрого в небі розлились яскраві спалахи святкового салюту.

Всім присутнім був запропонований гарячий «Соборський» чай, а дітлахи отримали солодкі подарунки.