25.12.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Hirotoniya_v_den_sv.Spyrydona011У вівторок 28-мої седмиці після П’ятидесятниці, в день пам’яті святителя Спиридона, єп. Тримифунтського, чудотворця (бл. 348), в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, в співслужінні собору криворізького духовенства, звершив святкову Божественну Літургію.

Напередодні ввечері правлячий Архієрей звершив Всенічне бдіння, в кафедральному соборі міста. За богослужінням на літії Високопреосвященніший владика освятив хліби, пшеницю, вино і єлей, а також помазав священнослужителів та богомольців освяченим єлеєм.

В сам же день пам’яті святителя Спиридона, при величезному зібранні богомольців, Митрополит Єфрем звершив святкову Божественну Літургію, за котрою Архіпастиреві співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочиний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та духовенство міста.

Hirotoniya_v_den_sv.Spyrydona015Духовне торжество цього дня посилилося ієрейською хіротонієї. Содіючи Духу Святому, Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Ієрея насельника чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг ієродиякона Євсевія (Левіна).

При великій кількості богомольців, цього дня чисельні віряни сповідались і причастились Святих Христових Таїн.

По завершенні Божественної Літургії був звершений святковий молебень перед іконою зі святими мощами святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, по закінченні котрого Владика звернувся до присутніх вірян зі словом архіпастирського повчання.

На завершення свята Митрополит Єфрем надав всім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.