❈☨АНОНС☨❈

Анонс богослужінь Митрополита Криворізького
і Нікопольського Єфрема.

04 січня, субота, вмц. Анастастії Узорішительниці (бл.304).

З нагоди Дня Тезоіменитства Ігумені Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг Митрополит Єфрем звершить Божественну Літургію в храмі святих Жон-Мироносиць обителі. Початок богослужіння о 08:00.

05 січня, Неділя перед Різдвом Христовим, святих отців.

Вранці недільного дня владика Єфрем звершить Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 09:00.

06 січня, понеділок (ранок), Різдвяний святвечір.

В день Навечір’я Різдва Христового Митрополит Єфрем звершить Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 08:00.

06 січня, понеділок (вечір), Різдвяний святвечір.

Високопреосвященніший владика очолить святкове Різдвяне Всеношне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 16:00.

06.07 – 07.07 (в ніч з понеділка на вівторок) Різдво Господа і Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

О 23-30 читання Часів, о 24:00 Митрополит Єфрем звершить нічну святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

07 січня, вівторок, Різдво Господа і Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

О 16:00 Митрополит Єфрем очолить Велику вечірню, по закінченні котрої відбудеться концерт Різдвяних колядок (участь приймають вихованці Недільних шкіл м. Кривий Ріг).

08 січня, середа, Собор Пресвятої Богородиці.

Митрополит Єфрем звершить святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Нікополя. Початок богослужіння 0 08:30.

09 січня, четвер, Апостола Первомученика і Архідиякона Стефана (34).

Високопреосвященніший владика очолить Божественну Літургію з нагоди престольного свята в храмі на честь св.. ап. первомч. і архідиякона Стефана м. Кривий Ріг,  що розташований по вулиці Дишинського в районі селища Дубова Балка («Більшовик»). Початок богослужіння о 08:30.

11 січня, субота, прп. Лаврентія Чернігівського (1950).

Митрополит Єфрем очолить Божественну Літургію з нагоди престольного свята в храм прп. Лаврентія Чернігівського с. Новопілля Криворізького району. Початок богослужіння 08:00.

12 січня, неділя, прав. Іосифа Обручника, Давида царя і Якова, брата Господнього.

Правлячий архієрей очолить богослужіння в храмі Різдва Христового м. Кривий Ріг (мкр-н 3-й Східний). Початок Божественної Літургії о 08:30.

14 січня, вівторок, Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

Божественну Літургію святителя Василія Великого Митрополит Єфрем звершить в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. По закінченні Божественної Літургії відбудеться молебний чин на початок Нового Року. Початок богослужіння о 08:00.

18 січня, субота. Хрещенський святвечір.

Митрополит Єфрем звершить богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. По закінченні Божественної Літургії правлячий Архієрей звершить чин Великого освячення води. Початок богослужіння о 08:00.

19 січня, неділя. Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

Високопреосвященніший владика звершить святкову Божественну Літургію святителя Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг, по закінченні котрої відбудеться Велике освячення води. Початок богослужіння о 09:00.

20 січня, понеділок, Післясвято Богоявлення.

Митрополит Єфрем звершить Божественну Літургію в Свято-Богоявленському храмі м. Кривий Ріг (р-н Автовокзалу). Початок богослужіння о 08:30.

25 січня, субота, мц. Татіани і тих, що з нею в Римі постраждали (226-235).

Правлячий архієрей очолить святкове богослужіння з нагоди престольного свята в храмі святої мучениці Татіани м. Кривий Ріг. Початок Божественної Літургії о 08:00.

26 січня, неділя, мчч. Єрмила і Стратоника (бл. 315).

Митрополит Єфрем очолить Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Початок богослужіння о 09:00.