04.01.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію в день Тезоіменитства ігумені Свято-Покровського жіночого монастиря.

DSC_0887В суботу 4 січня, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкову Божественну літургію в Свято-Покровському домовому храмі Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривого Рогу. Приводом для архіпастирського візиту в жіночу обитель традиційно послужило свято небесної покровительки настоятельки монастиря ігумені Анастасії (Алфімової) – день пам’яті великомучениці Анастасії Узорішительниці (бл. 304).

Перед початком богослужіння духовними піснями зустрічали свого Архієрея вихованці недільної школи монастиря.

Божественну літургію владиці Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії, духівник обителі протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко а також гості в священному сані та клірики жіночої обителі.

Серед богомольців у храмі був присутній голова Покровської районної у місті Кривому Розі ради Володимир Коритнік.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

Особливої величності цьому дню надало те що, за Божественною літургією правлячий архієрей звершив священицьку хіротонію, висвятивши у сан Ієрея диякона Артемія Назарука.

Після богослужіння був звершений подячний молебень, після якого Митрополит Єфрем привітав ігуменю Анастасію з Днем небесної покровительки та підніс у дар комплект з двох напрестольних хрестів які в майбутньому будуть прикрасою для уділу на честь великомучениці Анастасії.

Після уставного многоліття іменинницю привітали гості, численні прихожани і паломники обителі.