05.01.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

DSC_0974В Неділю 29-ту після Пятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отець, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію у головному храмі міста.

Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста правлячий архієрей звершив вспівслужінні духовенства Кафедрального собору. Під час богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні та за єдність Святого Православ’я. При великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець Архіпастир звернувся до прочан зі словами повчальної проповіді та надав усім присутнім своє святительське благословіння.