06.01.2020 р., м. Кривий Ріг. Різдвяний святвечір у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Rizdvianiy_Sviatvechir005У Навечір’я Різдва Христового, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Царські часи та Божественну Літургію святителя Василія Великого, за котрими йому співслужили клірики собору.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

Традиційно в Навечір’я Різдва Христового спільне говіння здійснюють численні прихожани собору, приступаючи до Соборної Чаші Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа.

Після закінчення богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав богомольців з наступаючим величним святом Різдва Христового.