07.01.2020 р., Вітання творчому колективу “Бесіди про Вічне”

Управління Криворізької єпархії на чолі з Митрополитом Єфремом,

вітають творчий колектив телепередачі «Бесіди про Вічне»

з 15-річним ювілеєм!

З вдячністю від парафіян та жителів нашого міста бажаємо вам, Божого благословення та творчої наснаги. Ваші  серця  нехай завжди будуть наповнені любов’ю до тієї справи яку ви так старанно виконуєте та яку по праву можна назвати місіонерським служінням. У своїх матеріалах протиставляючи злу добро, ви закликаєте людей стати творцями свого майбутнього, хранителями традицій свого народу.

Саме ваші журналістські труди допомагають у створені симфонії миру і злагоди між церквою та суспільством висвітлюючи події  духовного життя Криворіжжя та Української Православної Церкви.

Тому з  почуттям глибокої вдячності висловлюємо вам слова подяки за незмінну підтримку діяльності нашої єпархії. Бажаємо здоров’я, благополуччя, міцності духу, творчих успіхів, Божої допомоги в старанних трудах, а вашим родинам – миру і благополуччя.