07.01.2020р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив нічне Різдвяне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Rizdvo009Увечері, напередодні свята Різдва Христового, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу очолив святкову Всеношну, що складалася з великого повечір’я, літії з чином освячення п’яти хлібів і утрені.

Високопреосвященнішому владиці співслужили клірики кафедрального собору.

За святковою утренею було проспівано величання свята Різдва Христового і прочитано Євангеліє про священну подію святої Різдвяної ночі. По завершенні вечірнього богослужіння традиційно віруючі на чолі з архіпастирем виконали перед вертепом Різдвяні колядки, що прославляють народженого Богонемовля Христа і Його Пречисту Матір.

Кульмінаційна подія свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – нічна Божественна Літургія, традиційно розпочалася рівно опівночі. У числі тих, хто молився за богослужінням в Спасо-Преображенському кафедральному соборі секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко, голови районних в місті Кривому Розі рад та керівництво міста.

На за причасному вірші благочестивій увазі богомольців Високопреосвященнішим владикою Єфремом було зачитане Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

У велике християнське свято до святої чаші приступило безліч мирян, що гідно пройшли поприще Різдвяного посту.

Після завершення Божественної літургії перед іконою свята були проспівані тропар і кондак свята, після чого Митрополит Єфрем звернувся до віруючих зі словами архіпастирського повчання.

Завершилося нічне богослужіння співом Різдвяних колядок, які з радістю виконували хористи собору, прихожани і гості свята.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь