11.01.2020 р., Криворізький район. Митрополит Єфрем відвідав релігійну громаду преподобного Лаврентія Чернігівського села Новопілля.

prepodobnoho_lavrentiya_chernihovskoho008У суботу після Різдва Христового, в день пам’яті  святого преподобного Лаврентія, схиархімандрита Чернігівського (1950), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав с. Новопілля Криворізького району, де церковна громада храму преподобного Лаврентія Чернігівського на чолі з настоятелем протоієреєм Вадимом Уяздовським відзначала престольне свято.

Перед початком духовного торжества на церковному подвір’ї свого Архіпастиря зустрічали чисельні богомольці.

Його Високопреосвященству Божественну Літургію співслужили благочинний Криворізького районного округу протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму та благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський та запрошене духовенство єпархії.

За святковим Богослужінням також молилися голова Криворізької районної ради Яценко В.В.та Новопільський сільський голова Мелетич В.М.

Під час богослужіння, на сугубій єктенії, були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні.

prepodobnoho_lavrentiya_chernihovskoho002Чисельні парафіяни  та паломники мали можливість причаститися Святих Христових Таїн з рук свого правлячого Архієрея.

Після Божественної літургії, вже традиційно в святкові дні, сонмом духовенства було звершено славлення святу Різдва Христового, після чого Владика виголосив молитву до преподобного Лаврентія Черніговського.

В кінці Богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх з повчальним словом на тему подвигу преподобного Лаврентія.  Також у своєму слові криворізький Архіпастир подякував настоятелю за пастирські труди  та за ревнісне служіння яке він  звершує ще й на медичних теренах, будучи провідним фахівцем Криворізької міської 1000-ліжкової клінічної лікарні № 2. А на згадку про престольне свято, архієрей подарував отцю Вадиму старовині ікони.

На завершення свята, вихованці недільної школи заколядували всім присутнім та прославили новонародженого Христа.

Пізніше цього дня владика Єфрем традиційно відвідав сільський дошкільний заклад «Снігуронька». Юні новопільчани привітали свого архіпастиря з різдвяними святами підготувавши костюмовану виставу, за що і отримали солодкі подарунки.

Дивитись галерею