12.01.2020 р., м. Кривий Ріг. Архієрейське Богослужіння в храмі на честь Різдва Христового.

khram_rizdva_khrystovoho001У  Неділю після Різдва Христового, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою у храмі Різдва Христового у мікрорайоні Східному-2 м. Кривого Рогу, куди прибув звершити Божественну літургію на запрошення настоятеля протоієрея Валерія Лук’янова.

Біля входу в храм свого Архіпастиря зустрічали дітки недільної школи: сповнені різдвяною радістю співи та вірші у їх виконанні сподобалися всім оточуючим, за що діти і отримали заслужені солодкі подарунки.

Розділити духовну радість до отця настоятеля прибули: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та духовенство єпархії.

За богослужінням молився заступник голови Довгинцівської районної у місті Кривому Розі ради Юрій Красножон.

khram_rizdva_khrystovoho012Після читання недільного Євангелія Владика Єфрем з церковного амвону виголосив повчальну проповідь на тему смирення Господа нашого Іісуса Христа, Його Пречистої Матері та святого Іосифа Обручника: «Найкращий дар для нашого Бога і Христа – це наше смирення. Серцем сокрушенним і смиренним Бог не погордить, – так сказав псалмопівець Давид у своєму псалмі. Господь смиренних та покірливих любить, гордим же чинить опір. І якщо кожний з нас буде звершувати свій життєвий шлях так, як його звершували старець Іосиф, Пречиста Діва Марія, то обов’язково принесе свій духовний плід нашому Господу. Принесемо ж Богу наші сокрушенні та смиренні серця, які спонукають нас на добрі справи, на справи любові до Бога та до людей, і тоді, улюблені, навкруги нас засяє благодатний мир, про який співали у святу та тиху ніч Ангели: Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!»

На сугубій єктенії правлячий Архієрей молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

По закінченню Божественної Літургії, за якою численні прихожани приступили до таїнств Сповіді і Причастя, Митрополит Єфрем привітав присутніх з днем престольного свята, а також побажав отцю настоятелю – протоієрею Валерію – гідно нести хрест пастирського служіння у ввіреній йому парафії.

Дивитись галерею