14.01.2020 р., м. Кривий Ріг. У свято Обрізання Господнього Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Obrizannya_Gospodne004В свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської (379), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію по чину святителя Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу. В цей день віруючі Єрусалимської, Руської, Грузинської, Сербської, Польської Православних Церков та насельники Афонських монастирів, які за богослужінням користуються юліанським календарем (тобто старим стилем), святкують також Новоліття.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг.

До сугубої єктенії були включенні прохання про встановлення миру на українській землі та за єдність Святого Православ’я, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс умиленну молитву за примирення ворогуючих на Україні.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень на початок нового року, подякувавши Богу за всі милості, що Він від подав у минулому році та випрошуючи, щоб Всемилостивий Господь і в новому році не лишив нас Своїх милості і щедрот.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.