18.01.2020 р., м. Кривий Ріг. В день Навечір’я Богоявлення Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в Кафедральному соборі міста.

sybota_pered_bogojvlenniam002В Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію з великою вечірнею та чином освячення води в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили клірики криворізького кафедрального собору у священному сані.

До сугубої єктенії були включені прохання про воцаріння миру на Україні та за єдність Святого Православ’я, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс умилену молитву за примирення ворогуючих на українській землі.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звершив чин великого освячення води та, під спів тропаря свята Богоявлення, окропив всіх присутніх богомольців великою агіасмою.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Переглянути галерею