19.01.2020 р., м.Кривий Ріг. В свято Богоявлення духовенство Центрального міського благочиння освятило води річки.

001Рано вранці, в день Хрещення Господнього – двонадесяте свято Богоявлення, з благословення Високопреосвященнішого Єфрема, Митрополита Криворізького і Нікопольського, духовенство Криворізького міського Центрального благочиння звершили чин Великого освячення води на річці Інгулець в парку імені Ф. Мершавцева в Центрально Міському районі Кривого Рогу.

Чін освячення, у співслужінні  протоієрея Сергія Сманцера настоятеля храму преподобного Іоанна Лествичника та ієрея Олександра Лєскова настоятеля храму рівноапостольної Марії Магдалини, очолив протоієрей Димитрій Салатюк настоятель храму святителя Миколая .

Серед чисельної кількості людей які цього дня зібралися помолитися, були і ті, які зважилися  зануритися в освячену ополонку. На сам кінець отець Димитрій звернувся до всіх присутніх зі словами повчання про те, як православна людина повинна проводити сьогоднішнє свято і побажав духовних сил та здоров’я всім тим, хто заради свята Богоявлення прибув розділити радість спільної молитви.