20.01.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем завершив Святки богослужінням у Богоявленському храмі міста.

Prestolne_svyato_Bogoyavlenskogo_hramu006У Післясвято Богоявлення, Собор святого славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем завершив святковий круг Різдвяних і Богоявленських богослужінь, традиційно очоливши Божественну Літургію в Свято-Богоявленському храмі міста Кривого Рогу.

Дітки з недільної школи зустріли архіпастиря, щиро порадувавши Владику та усіх присутніх святковими різдвяними привітаннями.

Владиці Єфрему співслужили за Божественною Літургією секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, настоятель Свято-Богоявленського храму м. Кривий Ріг протоієрей Ярослав Бандрівський та запрошене духовенство.

За богослужінням до сугубої єктенії були включені прохання про припинення ворожнечі на українській землі та за єдність Святого Православ’я, а Архіпастир біля Святого Престолу підніс до Господа умиленну молитву про примирення ворогуючих та воцаріння довгоочікуваного миру на Україні.

По запричасному вірші до присутніх в храмі богомольців зі словом повчання звернувся настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Печерських м. Кривий Ріг протоієрей Роман Борак.

По завершенні Божественної літургії та святкового молебню Митрополит Єфрем привітав прихожан з духовним торжеством і висловив подяку отцю-настоятелю протоієрею Ярославу за понесені труди у ввіреній йому парафії.