23.01.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben_sv_Mykolayu001В день пам’яті святителя Григорія, єпископа Ніського (після 394), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• настоятель Свято-Покровського храму м. Кривого Рогу протоієрей Олександр Коваленко;
  • настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривого Рогу ієрей Віктор Цьомко;
  • настоятель храму святителя Іоанна Милостивого, патріарха Олександрійського с. Кам’яне Поле ієрей Вадим Мусевич;
  • клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг диякон Павло Шахно.

За богослужінням Криворізький архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

За молебнем владика Єфрем, зі священнослужителями, старанно молився Мир Лікійському святителю за настання миру та благоденства на землі України та за її народ.

По завершенні молебню Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

По закінченні проповіді, всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім своє святительське благословіння.