19.01.2020 р., Нікопольський район. Велике освячення води у річці Дніпрі.

Osvyachennya_vody_Dnipra003В свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, священнослужителі Криворізької єпархії Української Православної Церкви освятили воду Каховського водосховища.

Очолив богослужіння благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак.

Священик звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня зібрались на березі річки, зі словом повчання.

Наприкінці чину великого освячення води отець Миколай влив у води Дніпра святу воду, котру до цього свята спеціально привезли з річки Йордан, а діти відпустили в небо тридцять три повітряні кульки.

По закінченні богослужіння священнослужитель окропив присутніх Великою Агіасмою, після чого всі бажаючі мали можливість зануритись в освячені води Дніпра.