26.01.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в головному храмі міста.

nedilya_po_bohoyavlenni005В Неділю 32-гу після Пятидесятниці, по Богоявленні, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію у головному храмі міста, Спасо-Преображенському кафедральному Соборі.

Божественну  Літургію святителя Іоанна Златоуста правлячий Архієрей звершив в співслужінні соборного духовенства. Під час  богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні та за єдність Святого Православ’я.

При великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, разом з духовенством, звершив молебень після якого Архіпастир звернувся до прочан зі словами повчальної проповіді.

Насамкінець Владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.