30.01.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben002В день пам’яті преподобного Антонія Великого, в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко;
  • настоятель храму преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу протоієрей Сергій Сергєєв;
  • настоятель Свято-Покровського храму м. Кривого Рогу протоієрей Віталій Коваленко;
  • настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель храму святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривого Рогу ієрей Олександр Лєсков;
  • настоятель Свято-Михайлівського храму м. Кривого Рогу ієрей Миколай Матрос.

За богослужінням криворізький Архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

За молебнем владика Єфрем, зі священнослужителями, старанно молився Мир Лікійському святителю за настання миру та благоденства на землі України та за її народ.

По завершенні молебню Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

По закінченні проповіді, всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім своє святительське благословіння.