09.02.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфррем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgiya008В Неділю про митаря і фарисея, день пам’яті Собору новомучеників та сповідників Церкви Руської, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію у головному храмі міста, Спасо-Преображенському кафедральному Соборі.

Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста правлячий Архієрей звершив у співслужінні соборного духовенства.

Під час  богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні та за єдність Святого Православ’я.

При великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень після котрого правлячий Архієрей звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.