22.02.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив заупокійну Літургію в кафедральному храмі міста.

pomunalna_sybota005Перед Неділею (м’ясопусною) про Страшний суд Святою Церквою встановлена Вселенська батьківська (м’ясопусна) субота, це день, коли ми звершуємо заупокійні служби за всіх спочилих віднині і довіку православних християн. Тому вона названа Вселенською.

В  поминальну (м’ясопусну) суботу, Високопреосвященійший Митрополит Єфрем, звершив  заупокійну Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про мир на українській землі та збереження Церковної єдності, після чого криворізький Архіпастир підніс молитву про відновлення миру в Україні. Також молитва була піднесена за спокій душ загиблих українських воїнів які 76 років тому брали участь у визволені м.Кривий Ріг.

По завершенні Божественної літургії була відслужена панахида за всіма спочилими православними християнами, після якої Владика Єфрем виголосив проповідь, у якій розповів про значення молитви за померлих.

Насамкінець Архіпастирь надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.