23.02.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив недільне Богослужіння в головному храмі міста.

nedilia_miasopysna011В неділю 36-ту після П’ятидесятниці про Страшний Суд (мясопусну) , Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Напередодні ввечері Архіпастир звершив Всенічне бдіння в в тому ж кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною  Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру головного храму міста.

Після читання Святого Євангелія владика Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

На сугубій єктенії Архієрей молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець владика Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.