24.02.2020 р., м. Кривий Ріг. Відбулись загальноєпархіальні збори духовенства.

yeparkhialni_zbory002В храмі святителя Миколая міста Кривого Рогу відбулися загальні збори духовенства Криворізької єпархії.

Єпархіальні збори розпочалися молитвою «Царю Небесний»та славленням Святителя Миколая Мири Ликійських Чудотворця. Перед духовенством виступив Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На порядку денному були розглянуті проблеми, що постали перед Світовим Православ’ям та, вчасності, перед Українською Православною Церквою на сучасному етапі Її розвитку.

yeparkhialni_zbory007Правлячий архієрей ознайомив учасників зборів з графіком спільного говіння і сповіді духовенства Криворізької єпархії в прийдешньому Великому пості.

Також, Митрополит Єфрем закликав пастирів Христової церкви берегти вірність Православній Церкві на чолі з її Предстоятелем Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм, а також, до ревного та старанного виконання своїх пастирських обов’язків.

Традиційно, наприкінці зборів були обговорені питання внутрішнього життя єпархії.

Насамкінець Високопреосященніший владика надав усім присутнім священнослужителям своє святительське благословіння на подальші труди на ниві Христовій.

В закінчення зборів правлячий Архієрей нагородив почесними грамотами керівників недільних шкіл за активну участь у культурному житі Криворізької Єпархії.