28.02.2020 р., м. Кривий Ріг. Духовенство єпархії звершило відспівування в Бозі спочилого полковника Нацгвардії, почесного громадянина міста Кривий Ріг Олександра Леонідовича Голякова.

pohrebinnya_oleksandra_holyakova007В п’ятницю сирної неділі, в день пам’яті апостола от 70-ти Онісіма, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста, духовенство Криворізької єпархії звершило чин відспівування полковника Нацгвардії Олександра Леонідовича Голякова.

З благословення Високопреосвященнійшого Митрополита Єфрема, чин погребіння очолив секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк.

За вічний спокій душі новопреставленого Олександра молились рідні померлого, гвардійці, представники міської влади на чолі з мером міста Вілкулом Ю.Г., бойові побратими, близькі й знайомі офіцера, та духовенство котре знало і поважало покійного.

Вкінці погребіння протоієрей Віктор звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді та закликав молитися за покійного адже безгрішний тільки Господь. Також священик нагадав всі труди які підняв Олександр Леонідович захищаючи нашу Державу.

Упокой, Господи, душу спочилого раба Твого новопреставленого Олександра і всели його у святих Своїх обителях.

Вічна пам’ять!

Олександр Леонідович Голяков народився 3 липня 1961 року в селищі Якшанга Костромської області. У 1978 році здобув повну середню освіту. У 1983 році закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище та отримав кваліфікацію офіцера з вищою військово-спеціальною освітою – інженер з експлуатації радіотехнічних засобів і до 1989 року проходив військову службу в Туркестанському військовому окрузі в артилерійських підрозділах.

pohrebinnya_oleksandra_holyakova004Протягом трьох років, з 1989-го по 1992 рік, проходив службу як військового фахівець у Сирійській Арабській Республіці. Повернувшись додому, продовжив службу спочатку в Сухопутних військах, а потім – у лавах Національної гвардії України, пройшовши військовий шлях від заступника командира-начальника штабу зенітного дивізіону до командира Криворізької бригади, яку офіцер очолив у 2001 році.

У 2002 році полковник Олександр Голяков закінчив Національну академію оборони України і у 2012-му – Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство” (бакалавр).

У вересні 2014 року офіцер підписав контракт із Національною гвардією України і перебував на службі до цього часу.

Олександр Леонідович Голяков – бойовий офіцер, який пройшов війну в Афганістані і в зоні АТО. В липні 2014 року Голяков брав безпосередню участь у звільненні з полону тяжко пораненого заступника командира військової частини 3011, теж нашого земляка, Олександра Піскуна.

Нагороджений медаллю “За бойові заслуги” (1988 рік) і медаллю “За військову службу Україні” (2004 рік). У 2016-му році полковнику Голякову присвоєно звання Почесного громадянина міста Кривого Рогу.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь