01.03.2020р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив дияконську хіротонію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Hirotoniya001У Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, Прощену неділю, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Цього дня особливість духовного торжества підсилилась дияконською хіротонією. За Божественною Літургією Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Диякона Димитрія Олександровича Лихмана.

По закінченні читання Святого Євангелія, до парафіян, звернувся правлячий Архієрей зі словом архіпастирського повчання.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про мир на Українській землі та збереження Церковної єдності, після чого Криворізький Архіпастир підніс уклінну молитву про відновлення миру в Україні.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець, правлячий Архієрей дав настанови криворізькій пастві на Великий піст.