01.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив вечірню з Чином прощення в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Chyn_ProschennyaВ Прощену неділю Митрополит Єфрем, у співслужінні кліриків Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг, звершив вечірню з Чином прощення та читанням особливих молитов на початок Великого посту в головному храмі міста.

На це богослужіння традиційно зібралося багато віруючих, які прийшли випросити прощення у свого Архіпастиря, кліриків і один у одного.

Наприкінці богослужіння Владика Єфрем звернувся до віруючих з архіпастирським повчанням про подію, яка згадується Церквою в цей день – гріхопадіння людини і вигнання Адама з раю, а також закликав всіх взаємно пробачити образи і провини, як заповідав Христос Спаситель, і з цим почуттям примирення і любові в серці гідно провести Великий піст.

Після проповіді був здійснений чин прощення, за яким правлячий Архієрей і духовенство уклінно попросили один у одного і у народу вибачення. У свою чергу, під спів покаянних пісноспівів, віруючі підходили до Архіпастиря і священнослужителів, котрі стояли з іконами в руках, та приклоняючись до святих образів просили вибачення і благословення на подвиг посту.