23.02.2020 р., м. Кривий Ріг. Відбувся урочистий захід з нагоди 10-річчя недільної школи храму священномученика Онуфрія, єпископа Киворізького.

Nedilna_shkola_hramu_sv.Onufriya006В неділю в храмі священномученика Онуфрія, єпископа Криворізького, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, відбувся захід до 10-річчя дитячої недільної школи. В святковому концерті також прийняли участь гості заходу – вихованці дитячої недільної школи храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кривий Ріг та вихованці Криворізької школи-інтернату №1.

На святі були присутні настоятель храму священномученика Онуфрія м. Кривий Ріг протоієрей Володимир Златов, настоятель храму святого апостолу Фоми с. Червоне Криворізького району протоієрей Максим Крилач, вихователі Криворізької школи-інтернату №1, батьки учасників святкового концерту та парафіяни храмів міста.

На святі Викладачами недільної школи храму свмч. Онуфрія, єпископа Криворізького була проведена ігрова вікторина на знання Закону Божого. Також відбувся святковий концерт, в якому прийняли участь вихованці дитячої недільної школи та учні Криворізької музичної школи мистецтв №1.

Після свята всі учасники і гості свята отримали пам’ятні подарунки та відвідали святкову трапезу.